Суспільство

12 жовтня оголошено днем 24-годинної молитви за Асію Бібі

2016-10-11 09:36:08 0

 

Християнська правозахисна організація Christian Solidarity Worldwide закликала віруючих об'єднатися в 24-годинній молитві 12 жовтня за засуджену до смерті пакистанську християнку Асію Бібі, повідомляє Християнський портал Christian Today.

 

Всі бажаючі взяти участь в 24-годинній молитві за засуджену до смерті пакистанську християнку Асію Бібі можуть зареєструватися та вибрати час, в який вони будуть молитися 12 жовтня.

 

Християнка, мати п'ятьох дітей, Асія Бібі (Asia Bibi) була арештована в 2009 році, після того як мусульмани, які працювали з нею на фермі, помилково звинуватили її в богохульстві, заявивши, що вона принизливо говорила про пророка Мухаммеда. Розлючений натовп увірвався до неї в будинок, бив її і її сім'ю, поки не втрутилася поліція. В результаті поліція заарештувала Асію Бібі. З 2010 року вона перебуває в камері смертників і засуджена до смертної кари через повішення за богохульство. Про її звільнення або хоча б пом'якшення покарання просили багато християнських і політичні діячі. Поки їх прохання залишилися без відповіді.

 

Правозахисники з Persecution charity Release International повідомили, що якийсь мусульманський священнослужитель запропонував 500 000 рупій (майже 4 000 англійських фунтів) тому, хто зможе вбити Асію Бібі, поки вона у в'язниці.

 

Наступного тижня справу Асії Бібі розгляне Верховний Суд Пакистану і вирішить, чи залишити смертний вирок в силі або щось змінити. Правозахисники Christian Solidarity Worldwide (CSW) закликали віруючих до 24-годинної молити за її виправдання, відновлення і зміцнення її сил, за мудрість і охорону для її адвоката Сайфул Малука.

 

"Вона потребує наших молитвах зараз більше, ніж коли-небудь", - заявили в SCW.

 

 

Джерело: www.christiantoday.com

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів