Суспільство

Без державної допомоги ніяк: три амбітні об’єкти Івано-Франківська

2019-08-13 15:32:15 0

 

 

Міський голова Руслан Марцінків показав новопризначеному керівникові Івано-Франківської ОДА Денису Шмигалю як ведуться роботи у місті. Вони оглянули три великі інфраструктурні об’єкти, які Івано-Франківськ будує за кошти громади.

Спершу очільники міста та області поїхали на найамбітніший міський проект – будівництво нового мосту у мікрорайоні «Пасічна».  Денис Шмигаль назвав його важливим не лише для міста, а й для цілої області, інформує прес-служба мера.

«Я задекларував свою готовність допомагати місту. Адже цей міст є одним з шляхів вирішення питання ремонту мосту на вулиці Галицькій. Проект важливий. І я готовий сприяти, щоб цей проект був закінчений якомога швидше», – зазначив очільник ОДА.

Другим важливим питанням стала закупівля ангіографа для Центральної міської клінічної лікарні. Спершу кошти на апарат було виділено для Калуша, але місто не знайшло таких грошей. Тому було прийнято рішення закупити ангіограф для Івано-Франківська. Адже найбільше операцій проводиться саме тут. Від початку року у закладі провели понад 300 операцій для пацієнтів з інфарктами. В лікарні є ангіограф, але він вже майже вичерпав свій ресурс. Тому дуже потрібен новий апарат.

Останнім пунктом стало місце поруч зі стадіоном «Рух», де планують збудувати Палац Спорту. Денис Шмигаль зауважив, що важливо вирішувати питання глобально. Адже скоро не буде поділу на місто-область, а буде Івано-Франківська ОТГ. Треба дбати про розвиток спортивної інфраструктури разом.

Міський голова Руслан Марцінків підкреслив, що місто не зможе впоратися з такими амбітними завданнями лише коштом міського бюджету. Тому потребує підтримки держави.

«Першим об’єктом, де ми сьогодні побували, став новий міст, який будується у мікрорайон «Пасічна». Нам потрібно його збудувати якомога швидше, адже у 2021 році закінчується термін експлуатації старого мосту. Й до того часу його треба закрити на ремонт. Другим пунктом стала центральна міська клінічна лікарня. Сюди потрібно закупити сучасний ангіограф, адже той що є вже відслужив своє. Й останнім, але не менш важливим об’єктом є будівництво Палацу Спорту. Ми виконуємо поточні роботи у місті власним коштом, але на втілення таких великих об’єктів потребуємо підтримки», – підсумував міський голова.

Денис Шмигаль зазначив, що планує продовжити таку практику – вирішення спільних для міста та області завдань, таких як будівництво великих інфраструктурних об’єктів, разом.

  

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань