Суспільство

Діти та молодь з особливими потребами готуються до Свята Стрітення

2018-02-14 21:08:44 0

 

Уже не перший рік в Долинському районі  проводиться  об’ємна соціальна робота з дітьми та молоддю  з обмеженими функціональними потребами. Так відповідно до районної Програми соціально-психологічної підтримки дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями спеціально-залученими спеціалістами проводяться різнопланова соціальна робота з особами даної категорії з метою їх психологічної реабілітації та соціальної інтеграції.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Долинську РДА.

За сприяння районної державної адміністрації на базі Фонду інвалідів «Надія Є» послуги з соціально-психологічної та трудової адаптації отримує близько 30 дітей та молодих осіб з Долинщини, у яких переважають захворювання ДЦП, хвороба Дауна, розумова відсталість, наслідки черепно-мозгової травми, гідроцефалія,  аутизм та затримка психомоторного розвитку.

За кошти районного бюджету з дітьми та молоддю займаються психологи, вихователі соціальні по роботі з дітьми інвалідами та їх асистенти, інструктори з трудової адаптації.

Цього тижня діти та молодь готувалися до свята "Стрітення Господнього". На заняттях з трудової адаптації вони виконували аплікації свічки з пластиліну і розмальовували розмальовки. А соціальні вихователі та психологи роз’яснювали  дітям значення цього свята, навчали  віршів та танців.

Вже завтра на святкове дійство приурочене до Дня Стрітеня Господнього діти та молодь чекають батьків, друзів, гостей та запрошених.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?