Суспільство

Для Івано-Франківської Теологічної Академії призначено проректора з наукової роботи

2018-10-09 18:41:22 0

 

Сьогодні призначено проректором з наукової роботи Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого кандидата політичних наук, доцента Олега Білоуса. Контракт із проректором підписав ректор Академії, отець-доктор Олександр Левицький.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Інфо-центр ІФБУ.

Після підписання контракту ректор окреслив основні завдання, які стоять перед новопризначеним проректором. Це, зокрема, активізація діяльності, яка пов’язана із набуттям науковими збірниками Академії статусу фахових, пожвавлення діяльності, яка спрямована на отримання грантів для проведення наукових досліджень, організація і координування студентської наукової роботи, піднесення на якісно вищий рівень діяльності бібліотеки, особливо  в сегменті популяризації і доступу дослідників до фондів давніх і рідкісних видань, проведення презентацій нових видань відомих дослідників і науковців, пожвавлення міжнародної діяльності та забезпечення присутності Академії в мас-медіа і соціальних мережах.

В короткотерміновій перспективі ректор доручив проректору з наукової роботи організувати і провести на високому науково-організаційному рівні Всеукраїнську наукову конференцію «Християнство в Україні: історичні витоки, сучасний стан і виклики ХХІ століття (до 1030-ліття хрещення України)»  та видати збірник матеріалів конференції.

Найближчим часом ми опублікуємо інтерв’ю проректора з наукової роботи Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого Олега Білоуса щодо напрямків і перспектив його діяльності на займаній посаді. 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?