Суспільство

Фестиваль крафтового пива у Львові оголосив про набір «секретних агентів пивного патруля»

2017-04-11 16:49:54 0

 

Організатори фестивалю крафтового пива Craft Beer & Vinyl Music Festival, який має відбутися 28-29 квітня у Львові, оголосили набір «агентів пивного патруля», одним із обов’язків яких буде дегустація пива. Відповідне оголошення з`явилося на офіційній сторінці фестивалю у Facebook 11 квітня.

«Пивний патруль» повинен непомітно виявляти неуважних пивоварів, які не доливають гостям фестивалю пива до мітки в 150 грам, слідкувати чи пивовари наливають пиво лише в офіційні бокали фестивалю і виявляти інші «пивні» порушення. Також одним із основних завдань агентів буде перевірка свіжості крафтового пива, – сказано в оголошенні. – Насамперед шукаємо людей, які на повному серйозі поставляться до виконання своїх обов'язків, стать кандидатів не має значення, вік 25-40 років, приємна зовнішність, вміння залишатися в «тіні». Звичайно, агенти «пивного патруля» повинні володіти базовими вміннями по дегустації пива».

В адміністрації фестивалю ZAXID.NET підтвердили, що готові залучити близько десятка дегустаторів-любителів без досвіду. Вони не отримуватимуть окремої платні, проте зможуть безкоштовно вживати будь-які сорти пива на фестивалі.

Перший у Львові фестиваль крафтового пива Craft Beer & Vinyl Music Festival відбудеться 28-29 квітня на Підзамчі, на території колишнього склозаводу, перетвореного на клуб !FESTrepublic.

 

Джерело: zaxid.net

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?