Суспільство

Франківці нарікають на патрульних, які не слідкують за порядком у місті

2018-04-17 08:56:47 0

 

"Жодні зусилля працівників комунальних служб не зможуть навести лад у місті, поки серед нас велика кількість (не)людей поводиться, як останнє бидло. Це результат їхньої "діяльності" всього за один вечір", - констатує мешканець Івано-Франківська ‎Віктор Росоха на сторінках соціальної спільноти Комуналка ІФ.

Те, що він побачив біля бібліотеки по Вовчинецькій, 206, змусило чоловіка поставити "серйозне питання до роботи Патрульної поліції Івано-Франківської області, яка давно забула про виконання закону про заборону паління та розпиття спиртних напоїв в громадських місцях. Вони возять власні задниці в автомобілях і забули про свої обов'язки", - йдеться у дописі.

У коментарях згадали й про працівників муніципальної варти:

Rutkovska Olga Ще не зробили, як в Польші: пиво в громадському місці За 50зл))) Ніхто там не хоче таке пити.

Віктор Росоха Закон і відповідальність за його порушення є, але реформована поліція працює набагато гірше, ніж колишня. Раніше патрульно - постова міліція здійснювала патрулювання пішими нарядами, і вони бачили всі порушення. А сьогодні проїхали з включеними маячками і зникли. Їхня робота зведена тільки на показуху.

Rutkovska Olga А муніципальна, що? цим не займається? щось їх не видно теж.

Віктор Росоха Rutkovska Olga я за них забув, але з їхньою роботою є ціла проблема. Вони не мають законних підстав для притягнення до відповідальності, і у разі конфлікту з п'яною компанією без поліції все одно не обійтись.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів