Суспільство

Франківці прогнозують утворення нового «пляжу» із стічних вод

2018-03-13 12:00:57 0

 

Мешканці одного з районів Івано-Франківська звертають увагу влади на проблему, що виникла внаслідок нещодавньої заборони зливати відходи із септиків на вул. Юності поряд із заводами "Електролюкс" і "Тайко".

Щоб забезпечити екологічну безпеку в цілому районі, важливо регулярно перевіряти справність роботи септика. Проблеми з септиком чреваті попаданням руйнівних речовин і хвороботворних бактерій в ґрунт, а звідти в ґрунтові води і місцеві водойми. "Нещодавно, заборонили зливати лайно із септиків на Юності, поряд з заводами Електролюкс і Тайко. Звичайно це класно, бо вже не заносить в цехи запах. Але в свою чергу, нема тепер кому звернути увагу на проблеми тієї місцевості. Тому зроблю це я))) до уваги Водотехпрому, вода вже більше 2 тижнів валить, скоро можна буде пляж відкривати. Ну а сміття.... то люди такі рагулі і ніц не зробиш, хіба камери на кожному кроці тикати", - йдеться у дописі Andrii Vozditskyiякий написав про це на сторінках соціальної спільноти Комуналка ІФ.‎ 

iktor Kibiryev Заборонили добре! Куди тепер їм зливати фекалії! Запропонуйте альтернативу. От і зливають по лісопосадках.

Andrii Vozditskyi допис про прорив води, який ніхто не ліквідовує два тижні, бо поряд нічого не зливають, і відповідно немає кому повідомити про аварію.

 

Viktor Kibiryev Юрій! Допис бувпро злиття фекалій. Бо дійсно немає де. Я так його зрозумів. В людей дійсно проблема є. Підприємці відмовляються забирати і везти далеко в Ямницю. Або просять плату в двічі. От того я і написав. І деякі напевне і зливають.

Dmytro Kin Там ще й відсутність дороги, до Тайко ще якось підтримують. А далі асфальт перетворили в місячну поверхню

Andrii Vozditskyi це питання здається мають вирішити цього року

Dmytro Kin Та як завжди приїде грейдер і вирішить до переїзду в кінці дороги, буквально на місяць, а далі знову вантажівками пороблять ями

Andrii Vozditskyi Dmytro Kin ну там же возять асфальт вантажівками))) ну і в дачних районах мажори на ленд-крузерах катають, цим категоріям дороги зараз нормальні)))

Dmytro Kin Та там на всі дачі, якщо два крузака буде за місяць, то буде щастя ). Я в цю суботу їхав то якийсь треш. А саме головне що з промзони теж не заїдеш, бо там ще гірше)

Andrii Vozditskyi Dmytro Kin автодор взяв собі за гасло рекламу Юппі - просто додай води)))

Олесь Майгутяк на днях стояла машина біля чукалівки, між селом і цвинтарем кинув трубу в корчі і видно зливав своє добро...

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів