Суспільство

Франківців цікавить, чи законне збільшення прилеглої території МАФів за рахунок звуження дороги (фото)

2018-05-15 09:29:48 0

 

Один з небайдужих мешканців Івано-Франківська на сторінках Facebook у спільноті Комуналка ІФ звернув увагу на "самовільне розширення прилеглої території МАФу". Йдеться про початок вулиці Коновальця, одразу біля зупинки.

"Є такий анекдот, в якому зміст зводиться до того, що українцеві завжди мало... і хай ще трошки на бурячки))) Ось і тут така цікава ситуація. Я так розумію, власник МАФу вирішив збільшити тротуар за рахунок дороги, але навіщо? Бруківка, фарбою лінію намалював, щоб не паркували (не жовта, але і так піде) типу, так і мало бути з самого початку. Самовільно зменшив заїзд та виїзд. І це все, як так розумію, робилося вечері чи вночі, бо швидше такого не було. І нащо таке було робити? Законно? Цікаво, яка служба найшвидше зверне увагу на цю «добудову»?" - йдеться у дописі франківця.

У коментарях до чоловіка приєднались однодумці, які теж обурюються своєвільними рішеннями винахідливих підприємців:

В Г Ще треба слуп так плиточков обкласти, би було де йти...

V P Невже ні влада, ні комунальні підприємства цього не бачать?

V P Ну це взагалі ні в які рамки не вкладається! Кожен робить з вулицями міста, що хоче. Але, скажу так: "Делікатес" привласнив собі вулицю, і ніхто нічого не сказав. То чого іншим не можна? Інші просто роблять те саме. Дуже прикро, що з хорошого міста роблять Шанхай...

Н Щ То може бути навіть аварійна ситуація.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?