Суспільство

Франківців запрошують взяти участь в обговоренні щодо капремонту однієї з центральних вулиць міста

2018-02-12 09:29:25 0

 

Відома в Івано-Франківську соціальна спільнота Комуналка ІФ намагатиметься цього року значно підсилити інформаційно-комунікативну складову своєї роботи.

Задля цього заплановано провести ряд зустрічей для обговорення суспільно важливих проектів, які реалізовуватимуться в Івано-Франківську. Їхня мета - почути побажання і пропозиції від якомога більшої кількості сторін та дійти згоди у спільному рішенні перед виготовленням проектно-кошторисної документації.

На першу з таких зустрічей запрошуються всі небайдужі мешканці міста до обговорення та надання пропозицій перед виготовленням проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту вулиці Галицької (на ділянці від перехрестя з вв. Новгородська-Дністровська до міської Ратуші).

"Оскільки дана ділянка вулиці є стратегічно важливою та виконує роль брами-в`їзду в центральну частину міста, а її ремонт передбачається планом бюджету на 2018 рік, то звертаємось до активних мешканців міста, представників бізнесу, громадських активістів, архітекторів, інженерів, дизайнерів, істориків, краєзнавців, екологів та всіх небайдужих жителів Івано-Франківська з проханням взяти участь в обговоренні та надати свої пропозиції", - йдеться в повідомленні організатора заходу - Комуналки ІФ.
Місце для проведення зустрічі Intellect Hub.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?