Суспільство

Франківські поліцейські готові до співпраці з медиками «швидкої»

2019-10-10 15:37:03 0

 

В Івано-Франківську урочисто відкрили центральну оперативну диспетчерську обласного центру екстреної медичної допомоги, яка прийматиме виклики з усієї області.

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини

 

10 жовтня в «Обласному клінічному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» відкрили диспетчерську. На її відкриття, окрім медиків і представників влади, завітав заступник начальника ГУНП Роман Пицків.

Заступник каже, що нині головною метою залишається співпраця поліції і медичних представників задля безпеки і спокою громадян. Відтак, працівники поліції при виявленні осіб з ознаками сильного алкогольного сп'яніння викликають медиків і вказують, що потрібна так звана «13-та бригада». Аналогічно і медики викликають правоохоронців до осіб, яким потрібна медична допомога, але при цьому вони порушують громадський порядок і можуть завдати шкоди життю чи здоров'ю своєму чи інших осіб.

Відтепер усі виклики на лінію «103» з усієї області надходитимуть у єдиний центр, який розміщений на вул. Софіївка, 39. З 12 вересня центр працює в тестовому режимі. Станом на 1 жовтня охопили 55% населення області. Щотижня підключається по два райони. Загалом по області працює 101 бригада “швидкої”, це близько 1700 працівників.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?