Суспільство

Хлопчик з Прикарпаття потребує допомоги

2019-02-10 11:29:58 0

 

 

Володя Крисина з села Липівка на Івано-Франківщині потребує нашої з вами допомоги. У Володі рак крові, і допомогти може лише трансплантація стовбурових клітин від неродинного донора. Її проведуть у Бидгощі, рахунок оплатить МОЗ. Батькам залишилось оплатити 3 000 євро за пошук донора.

Лікарні з’явились в житті Володі майже одразу після народження. Щомісяця хворів на бронхіт, лікували, хвороба знову поверталась. Потім на спині почала стрімко рости пухлина. П’ятимісячного Володю прооперували у Львові, там же батьки вперше почули про рак. Аналізи в “Охматдиті” визначили точний діагноз: вроджений гострий лімфобластний лейкоз, або рак крові.

Півроку Володя з мамою святкували вже в “Охматдиті”, під час хіміотерапії. І рік теж. На перший день народження благодійниця подарувала Володі іграшкового цуценя. Хлопчисько зрадів і завзято потягнув вуха до рота. А мама одразу після свята отримала довідку, що Володі потрібна трансплантація за кордоном.

Зараз Володі рік і чотири. Після трьох протоколів хіміотерапії він вдома. Місяць тому зробив перші кроки, і тепер тікає від батьків до лише йому відомих цілей. А якщо падає, впевнено зводиться на ніжки і мчить далі. Зупиняє хіба що музика. Її він просто обожнює, тому щодня з мамою влаштовує дискотеку.

Мама Іванна радіє: після довгих місяців в лікарні Володя почувається добре, а підтримуюча хіміотерапія допомагає дочекатись трансплантації. Та й лікарі дають хороші прогнози, головне — полетіти на лікування в найближчі три місяці.

Мама готова. Цуцик зі смачними вухами теж. Він полетить до Польщі разом з Володею, щоб його маленький друг скоріше одужав.

Але сили смішного іграшкового цуценятка не вистачить, щоб перемогти хворобу.

1. Допомогти Володі та іншим підопічним фонду швидше отримати життєво важливе лікування можна онлайн на нашому сайті:bit.ly/VolodiaKrysyna (у вкладках також є JustGiving і PayPal).

2. Карта ПриватБанк 5169 3324 0665 2035, оформлена на Кудіненко/Єрмолаєву О.Я., засновницю фонду. Це карта фонду (юрособи), але за банківськими правилами вона випущена на фізособу.

Маленької допомоги не буває. Дякуємо!

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?