Суспільство

Хто вправніший за кермом: жінка чи чоловік?

2020-02-24 19:31:40 0

 

Якщо людина вміє управляти автомобілем, то це не залежить від того – чоловік це чи жінка.

про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Якщо люди вчаться, приділяють велику увагу майстерності керування, то все у них виходить незалежно від гендерного розподілу.

Не можна сказати, що жінки чи чоловіки краще керують автомобілем: є люди, які по-різному їздять. Бувають моменти, коли водіям важко вдається паркуватися, давати задній хід, ці навички потрібно відпрацьовувати, незалежно від статі.

Головне – дотримуватись правил дорожнього руху та дбати про життя і здоров’я.

Варто також зазначити, що спільним для всіх водіїв має бути повага до правил дорожнього руху та етика поведінки на дорозі!

А чи знали ви, що:
- саме жінці належала перша поїздка за кермом. Її здійснила Берта Бенц, дружина винахідника автомобілів Карла Бенца. Таємно сівши за кермо чергового винаходу чоловіка у 1888 році;
- першою відомою українкою – автомобілісткою була Соломія Крушельницька. Ледь не весь Львів збігався подивитись, коли ця сміливиця їхала за кермом.

Історія знає й жіночі рекорди за кермом: першу далеку поїздку (106 км) на запатентованому Benz автомобілі здійснила жінка ще у 1906 році. Першою людиною, яка проїхала на автомобілі навколо світу, також була жінка! Нарешті, навіть такі важливі речі в автомобілі, як двірники та глушник, придумала жінка!

До чого ми це все? До того, що скоро для жінок за кермом організовуватимуть змагання з фігурного водіння. 

Деталі згодом.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?