Суспільство

Куди франківчанам здати, великогабаритне та будівельне сміття

2017-07-07 20:37:58 0

 

ПрАТ АТП-0928 інформує, що на території відкрито пункт прийому та сортування великогабаритних, будівельних та ремонтних відходів з метою покращення діяльності у сфері поводження з великогабаритними та ремонтними відходами та утримання території м. Івано-Франківська в належному санітарному стані.

Hорма утворення великогабаритних побутових відходів на одну людину на рік складає 60 кг, норма утворення ремонтних побутових відходів на одну людину на рік складає 88,0 кг. Рішенням виконавчого комітету ІФМР №582 від 08.10.2015 року було затверджено перелік місць для збору та графік викидання великогабаритних та ремонтних відходів. На жаль, як мешканці, так і СПД та юридичні особи, що роблять ремонти, не дотримуються графіків та місць викидання такого сміття. Унаслідок цього контнейнери переповнюються і ламаються.

Викидання великогабаритних відходів у звичайні контейнери є грубим порушенням Правил благоустрою міста, а порушники можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності. Штраф за такі порушення складає: для мешканців – від 340 грн. до 1360 грн.; для СПД та юридичних осіб – 1700 грн.

Пропонується мешканцям міста та СПД, що займаються вивозом ремонтних відходів, скористатись послугами пункту прийому.

Пункт працює щоденно, крім неділі, з 8-00 до 19-00, за адресою:
м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича,11.

 

Найкращий спосіб зробити наше місто чистим – не смітити!

 

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?