Суспільство

Мер Івано-Франківська провів зустріч з представниками меблевого бізнесу

2019-05-16 12:01:03 0

 

Сьогодні мер Івано-Франківська Руслан Марцінків провів зустріч з представниками меблевого бізнесу в місті. Про це посадовець розповів на своїй сторінці у мережі Facebook.

Зокрема голова міста відзначив, що зустрічається з представниками цього бізнесу вперше: "Послухав, чим живе меблевий бізнес у нашому місті. Поговорили про проблеми у галузі, зокрема й про те, що турбує всіх - відсутність кадрів. Кажуть, особливо важко знайти гарного дизайнера", - поділився враженнями мер Івано-Франківська.

Також Руслан Марцінків додав: "Ці сніданки - місце, де народжуються ідеї для співпраці. Результат цієї зустрічі - будуть створювати свій кластер та популяризувати його ☺️адже є випадки, коли конкуренція не допомагає. Й щоб зберегти бізнес, варто об‘єднуватися заради великої мети".

Крім того під час зустрічі домовилися про організацію виставки цих виробництв для популяризації продукції. Про час та місце буде повідомлено згодом.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?