Суспільство

Мер Івано-Франківська сьогодні інспектував Микитинецьку вулицю

2019-03-15 09:34:28 0

 

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків цієї п'ятниці традиційно пройшовся з інспекцією вулицями міста, про що він розповів на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Разом з головою міста вулицю Микитинецьку перевіряли також інші посадовці:  Mykhailo Smushak (Департамент. житлової, комунальної політики та благоустрою. Директор Департаменту), Мирослав Федорків (начальник відділу дорожньої інфраструктури Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою), Андрій Мазуркевич (кандидат на посаду консультанта відділу патронатної служби), Михайло Іванович (Заступник начальника лісгоспу), Андрій Гіглюк, а також Віталій Бурко.

Мешканці будинків на Микитинецькій скаржаться на проблеми щодо нарахування та оплати рахунків за електроенергію. Зокрема, учора на прямий ефір ТРК "РАІ" телефонувала пані Євдокія, мешканка будинку на вул. Микитинецькій, 240, з якою мер домовився сьогодні зустрітись під час чорної п'ятниці.

"Справа в тому, що в будинку діють непрямі розрахунки і приходять дуже великі рахунки. Це, на жаль, не перший такий випадок, багато мешканців жаліється на непосильні рахунки за електрику, за газ через загальнобудинкові лічильники. Люди хочуть встановили окремі лічильники для під'їздів, радимось про співфінансування, щоб місто підтримало. Також робимо проект на заміну електромереж. Минулого року у дворі встановили нове вуличне освітлення. Тут є активне ОСББ, яке бере участь в міських конкурсах, а за програмою "Теплий дім" в будинку замінили вікна", - пояснив голова міста.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань