Суспільство

Мер Івано-Франківська зустрівся з представниками IT-сфери

2018-11-08 10:59:23 0

 

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків сьогодні мав традиційний бізнес-сніданок з представниками ІТ-сфери, про що він повідомив на особистій сторінці у Facebook.

За словами посадовця, аналогічна зустріч проводилась близько року тому. Низку проектів вже реалізовано, на черзі - ще два. До кінця року заплановано організувати навчання для дітей з малозабезпечених сімей та створити відеоролик для залучення нових спеціалістів.
"Також ІТ-кластер працює над сайтом, де була б інформація про ІТ-ринок в місті, які є вакансії. Такого ресурсу на рівні України немає. Щось подібне існує в Копенгагені. Такий проект має на меті перетягнути спеціалістів з інших міст до Івано-Франківська", - розповідає мер.
Із зверненням озвався Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу: на території університету хочуть розмістити офісні центри. "Ми маємо об'єднатись з вишем в плані підготовки кадрів для ІТ-галузі", - відповів освітянам пан Марцінків.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?