Суспільство

Міський голова обіцяє покращити Набережну

2018-01-12 11:01:24 2

 

Міський голова Івано-Франківська та посадовці з департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою відвідали вулиці Пулюя, Берегову та Набережну ім. В. Стефаника в рамках рейду “Чорна п’ятниця”.

Крокуємо далі вулицями міста і сьогодні, в “чорну” п’ятницю. Сьогодні відвідали вулиці Пулюя, Берегову та Набережну ім. В. Стефаника. Вчора на прямий ефір зателефонувала мешканка Набережної та зауважила, що під час ремонтних робіт тротуарів не була до кінця викладена бруківка навпроти мосту на Пасічну. Тому сьогодні вирішив перевірити цю інформацію. Там справді недоробили частину тротуару, тож дав доручення закінчити роботи. Щодо самої дамби то вже незабаром тут буде встановлено лавочки та ліхтарі. Деякі двори тут перебувають у дуже поганому стані. Врахуємо це у плануванні ремонтних робіт. В цьому мікрорайоні гостро стоїть питання щодо громадського транспорту - мешканці скаржаться на 26 маршрут, що він завжди переповнений, особливо коли приїжджають студенти. Окрім цього, на Береговій є маленький старий базарчик, який потребує повного оновлення, щоб люди могли торгувати в комфортних умовах. - йдеться у дописі.

Теги
Коментар

гість2018-01-15 09:25:33

Сьогодні, 15 січня 2018 року, був "чорний" понеділок. Зайти в автобус №29 НЕМОЖЛИВО! Закінчилися канікули, їдуть суденти... Шановна владо, може втрутитеся? Чекаємо!!!

Галина2018-01-12 12:43:22

Чекала інформацію в новинах про сьогоднішню “чорну” п’ятницю, де міський голова Івано-Франківська та посадовці з департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою зробили ранковий обхід вулиць Пулюя, Берегової та Набережної ім. В. Стефаника . Спочатку дякую за облаштовану автобусну зупинку на вул. Пулюя! Дуже було прикро коли якесь бидло, хочеться продовжувати обзивати негарними словами того, хто розбив спочатку одне, а пізніше ще одне скло на новій зупинці. Була би рада якби затримали такого "героя" і за його рахунок відремонтували ВСІ зупинки в місті, а потім з виховною метою посадили хоч на 2 роки! Я та мешканка, яка сьогодні вранці при обході скаржилася на переповнений 29 !!! , а не 26 маршрут! Звертаю вашу увагу, що автобус №29 їде з Пасічної, де багато гуртожитків для студентів-медиків і іменно вони їдуть на заняття в МКЛ №1, а основна їх маса їде до ЦМКЛ на вул. Мазепи (там великий лекційний зал університету і майже в кожному відділенні лікарні є кафедри медуніверситету де займаються студенти). Студентів вранці ДУЖЕ багато! Більше половини салону автобуса - це студенти-іноземці, які вже навчилися просити : "Ще трошки посуньтеся!" Вранці неможливо "втиснутися" в автобус, приходиться пропускати по 2 - 3 рейси, а потім їхати з обірваними гудзиками і зіпсованим настроєм! Можливо варто задуматися владі над тим щоб в ранковий час подавати 2-3-4 автобуси (не знаю скільки треба, нехай вивчать це питання!) до гуртожитків в Пасічну і відвезти молодь на навчання, за проїзд вони платять. Не буде штовханини для всіх пасажирів, а студенти оцінять турботу про себе! Щодо ремонтних робіт тротуарів і викладеної бруківки: не знаю чи поважне товариство сьогодні вранці проходило відремонтованим і викладеним бруківкою новим тротуаром по Набережній паралельно будинку №26, де тротуар просто обривається в велику калюжу! Для завершення треба його продовжити ще на 3-4 метри, інакше в дощову погоду величезну калюжу НЕМОЖЛИВО обійти ніяк, тільки треба вийти на проїжджу частину вулиці, яка у вечірній час перевантажена і вибрати момент меншого ризику попасти під колеса авто не можна, тому виходиш на автобусній зупинці біля буд. №26, проходиш кілька метрів тротуаром в напрямку буд.№28 і на дорогу... "на радість" водіям проїжджаючого транспорту і з ризиком бути скаліченим для себе! Про двори не говорю, сподіваюся бачили. В дощову погоду ходимо газонами, бордюрами і калюжами також! Очікуємо перемін на краще!

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?