Суспільство

На автошляхи Прикарпаття висипали близько 400 тон піщано-сольової суміші

2019-01-08 09:57:47 0

 

Як інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області за станом на 8.00 год 8 січня на дорогах державного значення Івано-Франківської області проїзд забезпечений. Для ліквідації слизькості працювала техніка підрядних підприємств Служби автомобільних доріг. Використано 395 т піщано-сольової суміші. На ранок у черговому режимі – 46 механізмів та 88 дорожніх робітників.

Минулої доби на автошляхах Прикарпаття трапилось кілька ДТП із летальними наслідками. Так, на дорозі Н-09 Мукачеве – Львів біля Ямниці, 318 км+800, внаслідок аварії загинуло 2 чоловік, травмованих 4. На Н-10 Стрий – Мамалига біля Черемхова, 143 км, внаслідок зіткнення автомобілів – 1 загиблий і 5 травмованих. На тій же дорозі ще одна ДТП, в Лісному Хлібичині, 141 км+800 – 3 травмованих. За попередніми висновками правоохоронців, дорожнього фактору в цих аваріях не зафіксовано.

Служба автомобільних доріг наголошує на тому, що в умовах інтенсивного святкового транспортного потоку потрібні пильність та належне дотримання Правил дорожнього руху, особливо в темну пору доби. Не варто сідати за кермо напідпитку. Краще залишити транспортний засіб удома чи на стоянці, ніж наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

Протягом доби прогнозується від -7 до -24 морозу (на Вишківському перевалі). Подекуди невеликий сніг.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?