Суспільство

На Долинщині відбулося знайомство наставників з вихованцями дитячого будинку

2019-04-21 20:38:56 0

 

Пройшов черговий етап  впровадження послуги наставництва для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування – вихованців інтернатних закладів на Долинщині. Троє дітей з дитячого будинку «Теплий Дім»  мали можливість провести ознайомчу зустріч з кандидатами у наставники.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату Долинської РДА Івано-Франківської області.

Пошук та підготовка наставників у районі тривала досить довгий період. У результаті співпраці районного та обласного центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також ГО «Об’єднані дітьми» підібрано чотири особи – кандидати у наставники, які пройшли відповідне навчання та подали повний пакет документів, а відтак отримали відповідний висновок про можливість надавати дітям послуги з наставництва.

Напередодні зустрічі з дітьми були проведені відповідні бесіди та здійснено оцінку їх потреб. Пари формувалися з врахуванням їх психологічної  сумісності, спільних інтересів, життєвих цінностей. 

Зустріч з кандидатами у наставники відбувалася за попередньої згоди  дітей у присутності психолога дитячого будинку та представника центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Усі діти, за результатами першої зустрічі з наставниками виявили бажання продовжити спілкування, яке в майбутньому регулюватиметься адміністрацією дитячого будинку та  супроводжуватиметься соціальним консультуванням фахівців районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Нагадаємо, що наставництво – це допомога дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, у формуванні навичок, необхідних для адаптації до самостійного дорослого життя. Через особисту взаємодію наставники допомагають дітям у навчанні та всебічному розвитку, сприяють їхній соціалізації та профорієнтації.

Теги
Коментар

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?