Суспільство

На Прикарпатті сформують 60 ОТГ

2020-01-19 18:05:44 0

 

 

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття підтримала перспективний план формування територіальних громад Івано-Франківщини, розроблений ОДА.

Згідно оновленого документу на карті Прикарпаття буде 60 територіальних громад.  Про це повідомив виконавчий директор агенції Ігор Мельничук.

Експерт нагадав, що у вересні 2019 року облдержадміністрація спільно з експертами, взявши за основу оновлені критерії Міністерства розвитку громад та територій, напрацювала карту із 57 спроможних територіальних громад області.

Проте вже 12 грудня 2019 року Міжвідомча робоча група з питань адміністративно-територіального устрою Івано-Франківської ОДА доопрацювала проєктну модель спроможних громад області та додатково включила ще три ОТГ. Мова йде про Загвіздянську та Угринівську об’єднані територіальні громади.

“Ми повністю підтримуємо підготовлений облдержадміністрацією перспективний план, який 20 січня буде презентовано у Міністерстві розвитку громад та територій України”, — сказав Ігор Мельничук.

У той же час, відстоюючи принцип добровільності, Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття також рекомендує включити ще три громади до перспективного плану.

Зокрема, Корницьку і Підгайчиківську ОТГ, перші вибори в яких відбулися 22 грудня 2019 року,  та Ворохтянську тергромаду, яка вже отримала позитивний висновок від ОДА та прийняла остаточні рішення сесій рад про добровільне об’єднання.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань