Суспільство

На Прикарпатті триває національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї»

2018-05-11 10:03:39 0

 

Задля допомогти людям у виборі лікаря у м. Коломия було проведено ярмарок здоров’я, де була розміщена інформація про лікарів у мережі, та організовано підписання декларацій.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Захід відбувся в управлінні надання адміністративних послуг (ЦНАП) Коломийської міської ради. Коломияни та жителів прилеглих територіальних громад мали змогу отримати більше інформації про лікарів, які надають первинну допомогу в м. Коломиї, та укласти декларацію з лікарем, якого обрали.

Цього дня присутні мали можливість проконсультуватися із лікарями, перевірити рівень цукру в крові, артеріального тиску, отримати рецепти згідно Урядової програми «Доступні ліки», пройти УЗД черевної порожнини, сечовивідної системи, щитоподібної залози.

Зазначимо, що наразі районний центр первинної медико-санітарної допомоги сприяє пацієнтам у виборі лікаря на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук – там розміщено альбом із візитівками лікарів центру: https://goo.gl/PQzVhC

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?