Суспільство

На Прикарпатті ведуться підготовчі роботи щодо будівництва нових амбулаторій у сільській місцевості

2018-10-17 19:59:31 0

 

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, на Прикарпатті збудують 26 нових амбулаторій.

Про це йшлося під час селекторної наради під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, участь у якій взяв голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

За словами очільника Прикарпаття, наразі щодо 21 об’єкта будівництва укладено договори на проектування амбулаторій. 13 з них – це амбулаторії монопрактики, 8 – групової практики. На їхнє проектування вже проведено касові видатки на суму 2 557 980 грн.

«Для 19 земельних ділянкок розроблено землевпорядну документацію, отримано містобудівні умови та обмеження,  присвоєно кадастрові номери, - резюмував Олег Гончарук. -  Також завершено проектування 21 об’єкта.  17 проектів передано на експертизу».

Олег Гончарук також зазначив, що профільним структурним підрозділом обласної державної адміністрації оголошено  тендерну закупівлю стосовно 12 амбулаторій.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів