Суспільство

На Прикарпатті відбулась презентація Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств

2018-07-17 20:50:13 0

 

16 липня 2018 року в  м. Долина відбулась презентація Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств (Фонд), створеного в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Під час презентації  було оголошено початок конкурсу грантів в рамках Фонду.

Про це повідомляє сайт Долинської міської ради.

Участь у заході взяли команда Проекту ПРОМІС, представники малих та середніх підприємств, міської ради, неурядових організацій, навчальних закладів.

Директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко  та міський голова Володимир Гаразд у вступному слові привітали учасників презентації. Головний експерт з розвитку бізнесу Проекту Валерій Кокоть розповів про підтримку, яку надаватиме Фонд щодо створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва та місцевого економічного розвитку в м.Долина. Зокрема, розроблена «Програма посилення конкурентоспроможності МСП у м.Долина». Фонд МСП передбачає фінансування проектів, які сприятимуть реалізації «Програми посилення конкурентоспроможності МСП у м.Долина». Участь у конкурсі проектів Фонду можуть брати неприбуткові підприємства, установи та організації, в тому числі ті, засновниками яких є міська рада в місті-партнері Проекту ПРОМІС; неприбуткові заклади освіти, науки та культури міста-партнера Проекту ПРОМІС. Докладно розповів головний експерт про роботу Фонду, а саме про умови фінансування, терміни подання, критерії відбору проектних заявок. Виконавцем проекту є  Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Після виступів учасники презентації мали можливість  у форматі «запитання-відповідь» отримати більш детальну інформацію щодо заявок.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів