Суспільство

На Прикарпатті відкрили ще одну родинну ферму з утримання корів

2019-04-11 14:26:12 0

 

Вчора, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин взяв участь у відкритті родинної ферми Лідії Мегмет з утримання 10 молочних порід корів у селі Чесники Рогатинського району.

Господарство выдвыдали також голова Рогатинської райдержадміністрації Петро Білінський, керівництво Львівської дорадчої служби, голови родинних ферм з утримання корів та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів району.

Як зазначив Іван Андріїшин, в області налічується 71 особисте селянське господарство, які утримують 5 і більше корів, з них 12 господарств розташовані на Рогатинщині, пише прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Все це стало можливим завдяки реалізації у регіоні проекту "Розвиток молочного бізнесу в Україні" за підтримки канадійської неурядової організації "СОКОДЕВІ". Прикладом тісної співпраці з проектом є діяльність молочарського сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "ЕКОМ", в який об'єдналися жителі сіл Чесники, Лучинці, Пуків та Кутці.

Від канадійського проекту "СОКОДЕВІ" під час відкриття, родинній фермі  вручено сучасний доїльний апарат "Де Лаваль".

Також очільник аграрного департаменту проінформував присутніх, що на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2016-2020 роки на розвиток галузі тваринництва в поточному році з обласного бюджету виділено кошти в сумі 1,6 млн. гривень, більша частина яких буде спрямована для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та родинних фермерських господарств, що займаються тваринництвом.

imageimageimageimage

imageimageimageimage

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?