Суспільство

На Прикарпатті жінки живуть майже на 10 років довше чоловіків

2019-02-08 12:31:56 0

 

На засіданні виконавчого комітету міської ради заслухали інформацію про виконання програми «Здоров`я населення міста Івано-Франківська на 2018 – 2020 роки».

З метою повноцінного медичного забезпечення мешканців розроблена та затверджена міською радою цільова програма «Здоров`я населення міста Івано-Франківська на 2018 – 2020 роки».

У 2018 році в Івано-Франківську на диспансерному обліку з приводу важких захворювань перебувало 28 788 осіб, інформує офіційний сайт Івано-Франківської міської ради.

Для медикаментозного забезпечення пільгових категорій населення минулого року з бюджету міста було профінансовано 3 млн. 534 тис.грн. Ці кошти витрачено на відшкодування пільгових медикаментів пацієнтів з онкологічними захворюваннями, на забезпечення невідкладної кардіохірургічної допомоги, на проведення процедур гемодіалізу, відшкодування рецептів та інші медичні затрати.

Як зазначила начальник управління охорони здоров`я Марія Бойко середня тривалість життя жінок в Івано-Франківську в попередні роки становила 72 роки, а чоловіків – 64 роки. На жаль це низький показник у світовому масштабі, а тому перед медичною галуззю України стоїть неабиякий виклик у боротьбі за життя.

Програма «Здоров`я населення міста Івано-Франківська на 2018 – 2020 роки» передбачає щорічне фінансування медичного забезпечення іванофранківців, однак без системних перетворень та державного фінансування бажаного результату досягнути буде значно складніше.

gallery1   gallery1   gallery1
gallery1   gallery1   gallery1
Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?