Суспільство

Начальник відділу «Богородчанське бюро правової допомоги» Володимир Стасів провів правопросвітницькі уроки у школах району

2018-03-23 21:27:10 1

 

Тривають заходи по реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я маю право» серед учнівської молоді.

Про це повідомили у Івано-Франківському місцевому центрі з надання БВПД.

В рамках даного проекту начальником відділу «Богородчанське бюро правової допомоги» Володимиром Стасівим спільно з начальником відділу у справах дітей Богородчанської райдержадміністрації Василем Римаруком в Кривецькій та Раковецькій загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів проведено правопросвітницькі уроки на тему: «Права і обов’язки неповнолітньої дитини та їх відповідальність».

Сьогодні особливо гострою проблемою є насильство над дітьми. Будь-який прояв насильства, щодо дитини, має бути припинено. Нетерпиме ставлення до насильства, будь де, має стати аксіомою поведінки в нашому суспільстві.

Держава гарантує, через створення систему органів, зокрема БПД, дотримання прав дитини. Зустріч з дітьми пройшла у формі діалогу, де останніх цікавили випадки, з практики, щодо скоєння правопорушень неповнолітніми особами.

Серед дітей було проведено анонімне анкетування з метою виявлення випадків домашнього насильства серед даної аудиторії дітей.

А також присутнім були роздані інформаційні матеріали щодо діяльності бюро правової допомоги.

 

Теги
Коментар

Гість2018-03-23 21:31:04

Тільки один Стасів працює.

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?