Суспільство

Неправдивий виклик – може дорого коштувати

2017-09-11 20:28:01 0

 

Останнім часом в Україні зросла кількість хибних викликів спеціальних служб, які часто межують з телефонним екстремізмом. При цьому в ході перевірок дуже часто виявляється, що «від нічого робити» дзвонять підлітки з мобільних телефонів і повідомляють неправдиву інформацію, спостерігаючи після цього за швидкістю реагування на неї. 

Про це повідомляє начальник Калуського МРВ У ДСНС Василь Микитин.


В нашому місті також є кілька осіб які, здається, навмисно шукають привід, щоб подзвонити спеціальним службам.


Утім, не довго вдається уникнути відповідальності любителю пожартувати. Працівники поліції за допомогою спеціальних технічних засобів досить легко вираховують «заявника» який буде відповідати за свій неправдивий виклик.


Причини таких жартів різні – від хуліганських проявів до банальної цікавості.


Виклик одного пожежно- рятувального підрозділу коштує державі 40000грн. У цю суму входять витрати на амортизацію, дорогу, зарплату співробітникам служби.
Тож, правоохоронці вкотре звертають увагу громадськості на те, що подекуди, навіть жарт може обернутися великими проблемами, як у законодавчому полі, так і моральному. Доки спеціальні служби та міліція реагує на хибні виклики і віддають максимальні сили аби надати допомогу тим, хто по суті її не потребує, їх підтримка реально може знадобитися конретній людині.

Кодекс України про адміністративні правопорушення: « Стаття 183. Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. »

Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, міліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?