Суспільство

Отримано відповідь від виробника годинника для франківської ратуші

2018-09-08 17:12:04 0

 

Через загострення громадської уваги до заміни годинника на Ратуші в Івано-Франківську, а зокрема й до фірми-виробника, за офіційним коментарем звернулись до директора "Київського годинникового заводу".

Про це повiдомив мер Руслан Марцінків.

Ось роз'яснення.
"Наше підприємство ТОВ "Киівський годинниковий завод" було засновано в 1997 році. На той час Україна не мала жодного власного виробництва годинників. З огляду на ці обставини до засновників підприємства був залучений Перший Московський годинниковий завод "Полет", який мав частку в статутному капіталі 5 % і забезпечив технічну підтримку в побудові нашого виробничого комплексу.

Починаючи з 2002 року, коли КГЗ розпочав випуск годинників під власною торговою маркою "Клейнод" на базі механізмів швейцарського виробництва, співпраця з співзасновником втратила сенс і поступово була згорнута.

Протягом останніх 15 років наше підприємство не мало жодних економічних відносин з РФ, жодної гривні дивідентів не було виплачено. З початком агресії Росіі одразу постало питання щодо припинення участі в складі засновників російського приватного підприємства. Наприкінці минулого року ми завершили юридичну процедуру виведення цього підприємства зі складу засновників. Відкриті реєстри Міністерства юстиції Украіни дозволяють легко перевірити цю інформацію.

На жаль, деякі інформаційні ресурси містять застарілу інформацію, яку використовують або недобросовісні конкуренти, або громадяни без достатнього фахового досвіду.

Щодо наших виробничих можливостей і досвіду роботи в галузі фасадних і баштових годинників ви зможете самостійно оцінити його, завітавши на наш сайт - www.watch.kiev.ua, і переглянути приклади роботи фахівців нашого підприємства. 

Щодо підприємства з Луганська, то воно дійсно існує і було нашим конкурентом до 2014 року. Чим воно займається зараз, не маю жодного уявлення. Моя особиста біографія не є таємницею. Мій профіль у ФБ і численні публічні інтерв'ю можуть допомогти скласти уявлення щодо моєї особистої громадянської позиції.

Сподіваюсь, ця інформація і коментар є достатньо вичерпними.
Щиро і з повагою Олексій Золотарьов - засновник, власник і директор Киівського годинникового заводу"

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?