Суспільство

Патріарх Кирило застерігає, що кінець світу настане через інтернет

2019-01-08 11:29:44 0

 

Як вважає священик, використання інтернету призведе до жахливих наслідків.

Глава Російської православної церкви патріарх Кирило передбачив пришестя антихриста. Як вважає священик, існування інтернету — це вісник апокаліпсису. Таку заяву він зробив під час різдвяного інтерв'ю одному з російських телеканалів.

Крім цього, Кирило заявив, що ґаджети – це те ж саме, що і алкоголь з наркотиками, оскільки позбавляють людину свободи. Антихрист ж, як вважає патріарх, є особистістю, яка стоїть на чолі світової павутини і контролює весь людський рід. На думку священика, небезпеку становить вся структура Інтернету.

В інтерв'ю Кирило сказав про те, що в майбутньому можуть з'явитися і технічні засоби, та методологія, які нададуть не лише доступ до різної інформації, але також і її використання. Як вважає священик, у руках тих, хто буде володіти знаннями про події у світі буде сконцентрована величезна влада. Він категорично заявив, що в найближчому майбутньому не повинно бути єдиного центру, інакше люди самі наблизять свій апокаліпсис.

Також священик закликав людей не бути залежними від різних ґаджетів, оскільки їх поширення може призвести, як він вважає, до вселенського контролю над усіма людьми.

Варто відзначити, що сам Кирило не є сильним противником використання різних технічних пристроїв, а лише вважає, що не варто допускати крайнощів в їх використанні.

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?