Суспільство

Петиція про допомогу калуському притулку набрала необхідну кількість голосів

2019-04-12 17:12:14 0

 

На розгляд міської влади потрапила петиції щодо щомісячної допомоги притулку для собак міста Калуша. Автор петиції — Зоя Курчій, збір підписів розпочався 31 січня.

У петиції йдеться про те, що міська влада повинна допомогти притулку:

«Місту (міській владі) взяти зобов’язання оплачувати комунальні послуги притулку для собак "Дім Сірка" в м. Калуш і щомісячно виділяти хоча б 50% необхідної суми на харчування тварин в притулку. Це теж жителі Калуша, хоча й четвероногі – вони хочуть їсти, а не сидіти в холоді, їсти холодну їжу в морози, або не мати її взагалі. Інакше це може трактуватися в людському розумінні як жорстоке поводження з тваринами міською владою і жителями міста Калуш. Благодійна допомога небайдужих людей буде йти на 50% харчування, лікування тварин, благоустрій притулку».

Станом на 12 квітня петицію підписали 165 мешканців міста. Відповісти на петицію мають до 25 квітня, повідомляють Вікна.

Нагадаємо, у березні 2016 року виконавчий комітет Калуської міської ради та благодійноа організація «Благодійний фонд «Дім Сірка» підписали Меморандум про співпрацю щодо скорочення кількості безпритульних тварин в Калуші на 2016-2020 роки. Відтоді притулком для тварин опікується благодійна організація (до того цю функцію виконувало комунальне підприємство «Екосервіс»). Торік міська влада оприлюднила звіт про роботу притулку. З нього випливає, що у 2017 році частка міста у фінансуванні його потреб була досить вагомою: благодійна організація витратила понад 320 тис. гривень на харчування, лікування тварин та оплату праці, міський бюджет – близько 250 тис. гривень, які пішли на оплату праці, оплату послуг, продуктів та на стерилізацію тварин. Щоправда, влітку 2017 року притулок передали в довгострокову оренду благодійній організації, тож витрати на утримання притулку з міського бюджету скоротилося. Вже у 2018 році місто не виділяло кошти на зарплати, комунальні послуги і харчування тварин, лише на їхню стерилізацію — загалом 197 тис. гривень.

Минулого року на конкурс проектів Бюджету участі подали проект, який передбачав встановлення одинадцяти нових вольєрів на діючому притулку для розміщення безпритульних тварин на 197 тис. гривень. В обґрунтуванні було вказано, що у притулку для тварин є 50 вольєрів і вони заповнені на 100 %. Проте цей проект не став переможцем у конкурсі, за нього прогодували всього 180 калушан.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?