Суспільство

Почесним громадянам Івано-Франківська виплачуватимуть грошову допомогу

2018-02-13 12:27:22 0

 

Почесним громадянам Івано-Франківська виплачуватимуть грошову допомогу.
Сьогодні на оперативній нараді міський голова
Руслан Марцінків доручив департаменту соціальної політики підготувати відповідне рішення.
"Майже 16 тисяч людей у місті отримують соціальні виплати. З цього року почали виплачувати допомогу репресованим, які відбували ув’язнення. Це значна сума коштів, але це правильний крок. Взагалі цим мала б займатися держава, адже вони боролись за Україну. Люди відсиділи 10-20 років й отримують мінімальну пенсію й доплату від міста. А ті НКВДисти, які їх гнобили отримають десятки тисяч гривень пенсії й різноманітні привілеї від держави. Отака в нас соціальна справедливість на 26-му році незалежності.
Також дав доручення опрацювати питання виплат почесним громадянам міста. Їх у нас всього троє й для них це значна допомога. Якщо ми вже даємо таке звання, то місто повинно допомагати їм", — написав мер Івано-Франківська на своїй сторінці у Facebook.
Почесних громадян у місті троє: історик Богдан Гаврилів, ветеран дивізії “Галичина” Михайло Мулик і журналіст Роман Фабрика, пише
Наше Прикарпаття з посиланням на Місто.
Допомога буде виплачуватися щомісяця у розмірі прожиткового мінімуму: з 1 січня цього року — 1700 грн, з 1 липня — 1777 грн, з 1 грудня — 1853 грн.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?