Суспільство

Поліцейські Тлумаччини відвідали сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та в яких виховуються неповнолітні діти

2019-03-15 14:33:21 0

 

В СЕЛІ ГРУШКА ПРОВЕДЕНО ОБСТЕЖЕННЯ СІМЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ.

Днями працівники Служби у справах дітей Тлумацької РДА та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, старший інспектор ювенальної превенції Тлумацького відділення поліції ГУНП в Івано-Франківській області в селі Грушка провели обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та в яких виховуються неповнолітні діти.

В ході обстеження встановлено, що в деяких сім’ях не створені належні санітарно-гігієнічні умови проживання, батьки не виконують свої батьківські обов’язки та зловживають спиртними напоями, а кошти отримані від держави використовують не за призначенням.

 

З батьками проведена профілактична робота щодо забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей, раціонального та цільового використання коштів. Наголошено також на проблемах, що спричинили складні життєві обставини у сім’ях, а саме відсутність ведення здорового способу життя батьками (вживання алкоголю та паління). Батькам роз’яснено норми чинного законодавства щодо обов’язків батьків з виховання та розвитку дитини, стосовно адміністративної та кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань