Суспільство

Поліція Франківщини написала про «службові романи» своїх працівників

2018-02-13 20:03:17 1

 

Прикарпаття прийняло естафету всеукраїнської акції-флешмобу про історію кохання поліцейських від колег із Харкова.

Про це пише Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області

Знайомлять з родиною слідчих - Захаруків: Наталкою та Михайлом. Попри відсутність романтики у роботі слідчих вони знайшли її, поєднавши свої долі.  

Подружжя Захаруків Наталія Миколаївна та Михайло Юрійович працюють у Слідчому управлінні ГУНП в Івано-Франківській області. Наталя – старший слідчий організаційно-методичного відділу, а Михайло – старший слідчий відділу з розслідування злочинів загально-кримінальної спрямованості. Наталя дещо раніше розпочала свою трудову діяльність. Тож Михайло, який прийшов на роботу в слідство, частенько звертався до Наталії з різними робочими питаннями, тим більше, що кабінети були поруч.

Так між ними, попри серйозну і відповідальну роботу, через рік зав’язалися романтичні стосунки, а через три роки з часу знайомства, вони побралися. Обидвоє дуже серйозні й відповідальні.

Жартома про них кажуть колеги-слідчі, вони виважені не тільки у роботі, але й у прийнятті важливих життєвих рішень. Нині подружжя виховує 13-річну донечку та 6-річного синочка. І Михайло з гордістю зазначає, що його історією кохання є дві кохані жінки – дружина Наталія та Слідство, яке об’єднало їхні серця.

 

Zdjęcie użytkownika Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

 

Zdjęcie użytkownika Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

 

Теги
Коментар

Василь Пушко2018-02-13 20:24:05

Дав би Бог щоб всі такими були...тоді і повернеться повага до поліції,а довіра тим більше!!!

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?