Суспільство

Поліція охорони Івано-Франківської області радить батькам подбати про безпеку своїх дітей

2018-06-13 17:35:51 0

 

Нещодавно в усіх школах пролунав останній дзвінок, а це означає початок довгоочікуваних літніх канікул. Шкільні канікули – завжди приємна й безтурботна пора для дітей. Тоді як батькам слід проявляти особливу пильність. Бо, як це не прикро, але саме під час літнього сезону трапляється чимало неприємних моментів за участі дітей. А щоб цього не сталося в Управлінні поліції охорони в Івано-Франківській області радять батькам подбати про безпеку своїх дітей.

– Зазвичай, під час канікул діти залишаються вдома самі без нагляду дорослих. Дітей важко відучити від звички відчиняти двері відразу після дзвінка, навіть не заглянувши у вічко і не запитавши, хто за дверима. Щоб захистити в такому випадку дитину пропонуть батькам, скористатись GPS-трекером, який має кнопку термінового виклику поліції, натиснувши на яку дитина може викликати наряд поліції охорони в разі небезпеки, - розповідає начальник УПО полковник поліції Михайло Чорнописький. 

- Звісно, використовувати GPS-контроль задля відчуття власної безпеки можна і дорослим, пропонують його і для догляду за літніми батьками, знайомими, інвалідами та особами, які потребують опіки, – розповідає Михайло Федорович.

То ж не зволікайте, а подбайте про безпеку свого житла та дітей, зателефонувавши за безкоштовним номером інформаційного центру поліції охорони:
0 800 502 220

Або телефонувати з телефонів операторів мобільного зв'язку (у межах України дзвінки тарифікуються за тарифами відповідного оператора мобільного зв'язку):
099 0 502 220
097 0 502 220
073 0 502 220

Також звертайтеся у найближчий територіальний підрозділ поліції охорони. 
Пам’ятайте, щоб небажана мить не стала початком великої біди, тому подбайте про захист завчасно.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!
 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів