Суспільство

Працівники ювенальної превенції Франківщини співпрацюватимуть з органами самоврядування

2018-06-14 18:27:51 0

 

Процес становлення об’єднаних територіальних громад серед численних нововведень вимагає вирішення в тому числі й питання якісної підготовки фахівців, на яких покладається турбота про забезпечення прав та законних інтересів дітей.

Про це пише УПД ГУНП в Івано-Франківській області.

Тож,  керівникам структурних підрозділів відповідальних за цей напрямок роботи в новостворених громадах Прикарпаття доречною та корисною стала зустріч з начальником відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області підполковником поліції Аллою Бойчук.

На занятті, яке відбулося на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області, передусім йшлося про співпрацю у вирішенні актуальних завдань у цій сфері перед поліцією та органами самоврядування краю. Як зазначила Алла Бойчук, у цьому контексті надзвичайно важливою є небайдужість громади до проблем кожної сім’ї з дітьми. Саме працівники соціального захисту, освіти, медичного обслуговування, які працюють в ОТГ, як правило першими отримують інформацію про негаразди в родинах з неповнолітніми, а тому повинні невідкладно, як мовиться, бити на сполох, якщо дітям потрібна допомога чи захист правоохоронців.

Керівник прикарпатської ювенальної превенції ознайомила присутніх зі станом злочинності серед неповнолітніх області та охарактеризувала його причини. Доповнюючи розповідь фотоілюстраціями з практичної діяльності, зокрема щодо роботи з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах.  Алла Бойчук зауважила, що багатьох критичних, а то й трагічних ситуацій вдалося б уникнути за умови своєчасного повідомлення про такі факти працівників поліції та відповідних соціальних служб.

Серед напрямів роботи, які потребують консолідації зусиль поліцейських і громади, передусім попередження фактів бездоглядності дітей та соціального сирітства, протидія поширенню наркоманії та вживання неповнолітніми алкогольних напоїв і тютюнових виробів, профілактика вчинення правопорушень та злочинів як дітьми, так і щодо них.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань