Суспільство

Прикарпатцям нагадують про заборону рибалити в період нересту

2018-04-14 13:24:39 0

 

Вчора, 13 квітня, за круглим столом керівництво Управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області спільно з представниками обласного управління Державного агентства рибного господарства та Державної екологічної інспекції в області обговорили план спільних дій під час проведення операції “Нерест-2018″ у період з 1 квітня по 9 червня.

 

 

Про це інформує сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

На зустрічі обговорили ряд заходів щодо запобігання правопорушень на водних об’єктах у період нерестової заборони.

“Нерестова заборона триватиме до 9 червня, водночас закликаємо жителів Прикарпаття бути відповідальними і дотримуватися правил рибальства під час нересту. У разі їх порушення передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Про будь-які факти незаконного рибного промислу просимо громадян повідомляти на спецлінію поліції “102”, – зазначив головуючий наради в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів.

У свою чергу заступник начальника управління Державного агентства рибного господарства Ігор Корсук повідомив, що нерестова заборона стартувала в 21 області України.

“Суворо закликаю дотримуватися введеної заборони під час нересту. Адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів і підтримці постійних запасів риби. Кожен рибалка має починати з себе – не порушувати правил рибальства, а також інформувати про виявлені порушення відповідні органи”, – зазначив заступник начальника Державної екологічної інспекції в області Чукор Богдан.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів