Суспільство

Прикарпатська поліція заохочує підтримати флешмоб життєво-службових «тандемів» у своїх рядах

2018-02-14 13:59:15 0

 

Бартка вже писала про естафету всеукраїнської акції-флешмобу Нацполіції передану Поліцією Харківщини - Прикарпатській. Ідея флешмобу - розповіді про історії кохання поліцейських з нагоди відзначення Дня закоханих.

Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області прoпонує до нашої уваги розповідь про родину Маківничуків та просить прикарпатців ставити лайки парам, які беруть участь у конкурсі. .

Старший оперуповноважений управління карного розшуку ГУНП в області Світлана Маківничук – із династії правоохоронців. ЇЇ батько служив у міліції, зараз у київській поліції працює її брат. Любов до професії правоохоронців передалася від батька і дітям. Тож вибір спеціальності дівчини, яка мріяла стати експертом-криміналістом, був очевидним.

Вона вирішила вступити тоді у Львівський інститут внутрішніх справ на факультет кримінальної міліції. Там під час вступної кампанії і познайомилася з чорнявим симпатичним парубком Василем Маківничуком, також сином офіцера. На час вступу Василь уже був патрульно-постовим Верховинського райвідділу міліції, а нині начальник Калуського відділу поліції. Сиділи за однією партою, ходили у кіно й гуляли старовинними вулицями міста, допомагали один одному в навчанні. Дружба переросла у кохання.

Одружитися пара вирішила після закінчення інституту. Світлана, котра виросла на Сумщині, з посмішкою згадує привабливого Василя, який запав їй у душу своїм гуцульським колоритом. Коли їхала до коханого у гості, а це було взимку, снігу випало по пояс. Добиралися на санях і пішки. Від цього романтики було мало, а він дорогою ще й розповідав про різні історії з невтішних робочих буднів.

Але спільна робота і взаєморозуміння ще більше об'єднало їх. Разом подружжя уже 12 років. За цей час були різні труднощі, але незмінними у житті пари залишаються почуття один до одного. У двох офіцерів поліції росте дві красуні донечки, для яких батьки незмінний авторитет і в усьому приклад для наслідування.

 

Zdjęcie użytkownika Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

 

Zdjęcie użytkownika Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Zdjęcie użytkownika Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів