Суспільство

Прикарпатські поліцейські отримали сертифікати від канадських колег

2019-03-15 19:48:26 021 офіцер поліції отримали сертифікати про закінчення курсів «Дії поліцейських у кризових ситуаціях -деескалація».

Як писала Бартка, 12 березня розпочався чотириденний курс «Дії поліцейських у кризових ситуаціях -деескалація». Основною метою курсу з деескалації є формування довіри та співпраці з людьми, а також вирішення складних ситуацій без застосування будь-яких заходів примусу. Тренінгове навчання організували та проводять інструктори з Канади Стефан Берубе та Тара Норман.

Сертифікати поліцейським вручили сьогодні, 15 березня. Своїм досвідом упродовж чотирьох днів ділилися представники Канадської поліцейської місії в Україні. Такі курси провели на Прикарпатті вже втретє, про це інформує Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Начальник обласної поліції Володимир Голубош та інструктор Канадської місії в Україні Стефан Берубе вручили учасникам сертифікати про завершення навчань. Їх отримали поліцейські тренінгового центру ГУНП, позаштатні працівники з вогневої, тактичної і фізичної підготовки, а також патрульні поліцейські.

Учасники прослухали лекції та розглянули сценарії реальних ситуацій, які трапляються в роботі правоохоронців. В майбутньому поліцейські зможуть застосовувати на практиці отримані знання.

Наприкінці заходу Володимир Голобуш привітав поліцейських і подякував закордонним гостям за якісне навчання. Начальник вручив канадцям подяки і подарунки.
 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань