Суспільство

«Прикарпаттяобленерго» тимчасово припиняє підтримку нестандартного приєднання

2018-05-16 22:59:46 0

 

З 14 травня АТ «Прикарпаттяобленерго» тимчасово не укладає договори та не видає технічні умови нестандартного приєднання. 

Нагадаємо, що нестандартне приєднання – це приєднання електроустановки до діючих електромереж на відстань, що перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання, та/або необхідна потужність для якого перевищує 50 кВт.

Як роз’яснюють у компанії, припинення укладення договорів та видача технічних умов зумовлено відсутністю законодавчо затверджених ставок, на основі яких розраховується плата за нестандартне приєднання. Ставки щорічно розраховуються та затверджуються регулятором, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відповідно до методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу, яка теж наразі є не затверджена регулятором.

Зважаючи на ці обставини, АТ «Прикарпаттяобленерго» припинило укладання договорів та видачу технічних умов нестандартного приєднання. Енергетики запевняють, що такі заходи є тимчасовими, і як тільки ставки та методика (порядок) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу будуть затверджені НКРЕКП та введені в дію, укладання договорів та видача технічних умов нестандартного приєднання поновиться.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?