Суспільство

Проблеми медичної галузі Прикарпаття обговорено на черговому засіданні ДОЗ ОДА

2017-12-04 20:32:27 0

 

Під керівництвом в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Стовбана, за участю головних лікарів центральних районних та міських лікарень, а також керівників обласних закладів охорони здоров’я відбулося засідання колегії профільного департаменту.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На порядку денному присутні заслухали виступ про діяльність патанатомічної служби області. Про її роботу доповів головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА з патологічної анатомії Іван Михайлюк. За словами фахівця, централізоване патологоанатомічне відділення обласної клінічної лікарні обслуговує всі діагностично-лікувальні заклади міста Івано-Франківськ і є організаційно-методичним центром служби в області. «Без сумніву, патологоанатомічне відділення є централізоване згідно того, що обслуговує всі лікувальні заклади міста, включаючи дитячий та гінекологічний профіль, інфекційну лікарню та майже всі центральні районні лікарні. Патологоанатомічні відділення Коломийської та Калуської центральних районних лікарень, крім даних закладів, обслуговують також лікувальні заклади сусідніх районів», - повідомив Іван Михайлюк.

Також під час засідання йшлося про стан та проблемні питання діяльності судово-медичної експертизи. Головний профільний спеціаліст Ігор Іваськевич акцентував на потребі придбання для судово-токсичного відділення газорідинного хроматографа. За його словами, без цього апарату може припинити свою роботу дане відділення. А це, зауважив фахівець, понад 1000 експертиз за рік, які стосуються і дорожньо-транспортних пригод, виробничих травм, навмисних тілесних ушкоджень тощо. Вартість такого хтомотографа 3 мільйони гривень. Кошти для придбання  сучасного обладнання члени колегії вирішили передбачити при формуванні бюджету закладу на 2018 рік. 

Про організацію медичної допомоги населенню новостворених об’єднаних територіальних громад доповіла головний спеціаліст ДОЗ ОДА з сімейної медицини Галина Микула. Окрім того, було обговорено питання щодо стану пожежної безпеки в закладах охорони здоров’я області.

На завершення засідання за результатами повторної акредитації Міністерства охорони здоров’я України та ЮНІСЕФ головний спеціаліст з педіатрії Радислав Котурбаш вручив сертифікати-підтвердження «Лікарня доброзичлива до дитини» Богородчанській центральній районній лікарні, Калуському пологовому будинку та Калуській дитячій поліклініці.   

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?