Суспільство

Реконструкція спорткомплексу ІФНТУНГ на фініші

2018-11-08 10:01:11 0

 

 

Уже на фінішній прямій ремонтні роботи з реконструкції футбольного поля спорткомплексу ім. Гемби А. П. Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які розпочались в червні 2018 року.

Днями завершилось укладання нового якісного трав’яного газону. Відзначимо, що для стадіону ІФНТУНГ обрано газон, який найбільше підходить для наших умов та кліматичної зони. Також, узгоджено питання щодо проектування системи озвучення та відеоспостереження, повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Відзначимо, що на сьогоднішній день основна частина робіт вже виконана, зокрема: демонтовано верхній шар поля, встановлено новий газон, облаштовано систему автоматичного поливу поля та дренажну систему, встановлено поліуретанове покриття бігових доріжок та змонтовано огорожу. Закінчуються електромонтажні роботи, триває монтаж спортивного обладнання й облаштування благоустрою території, попереду також — розмітка спортивного поля.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?