Суспільство

Рятувальники Долинщини провели обхід мешканців с.Якубів

2017-12-07 13:56:15 0

 

Рятувальники ДСНС України в Івано-Франківській області провели комплексне профілактичне відпрацювання в с. Якубів Долинського району.
Сьогодні разом з працівниками Долинського РВ У ДСНС в області, голова сільської ради Зобнів Ю. А., представник з Долинського РЕМ здійснювали обходи мешканців с. Якубів, перевіряли протипожежний стан житлових будинків, нагадували людям правила безпеки життєдіяльності та роздавали їм застережливі листівки.

Відвідано житлові будинки, у більшості яких проживають одинокі люди похилого віку. 
Важливість таких заходів важко переоцінити, адже легше попередити пожежу, не дозволити вогню господарювати у наших оселях.

За статистикою впродовж 2017 року у Долинському районі трапилося 202 пожежі, на яких загинули 5 осіб.
Детальний аналіз свідчить, що серед умов, які сприяли загибелі людей внаслідок пожеж, найчастіше фігурують такі, як алкогольне сп’яніння, паління в ліжку, чи отруєння продуктами горіння.
Саме комплексні відпрацювання в містах і населених пунктах є одним із найдієвіших засобів боротьби з пожежами. Вони будуть проводитися й в інших неселених пунктах Долинського району, адже мають на меті зупинити безжальний вогонь, захистити від пожеж найдорожче.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?