Суспільство

Ще один двір в Пасічній дочекався ремонту

2019-06-19 18:03:15 0

 

 

Ще один двір в Пасічній дочекався капремонту. Розпочались комплексні роботи на вул. Хіміків, 6 корпус 1,2. Будинок зданий на початку 80-х, відтоді ремонту не було.

Про це повідомляє прес-служба мера міста Івано-Франківська.

Мешканка двору пані Лідія розповідає, що процес від ідеї до проєкту був непростим і тривалим. Але, наголошує вона, відкривають тому, хто стукає. Самостійно збирала підписи, ходила до міського голови Руслана Марцінківа на прийом і таки добилась, щоб прибудинкову додали до титульного списку. Тому пані Лідія як ніхто знає, що ремонти йдуть там, де мешканці активніші.

Тендер на цей об’єкт відбувся наприкінці минулого року. Однак через погодні умови змушені були перенести старт робіт. Зараз, розповів підрядник Юрій Чабан, виконують першу чергу – облаштування тротуарів та входів до під’їздів. Друга черга – ремонт проїзду та встановлення вуличних меблів.

          «Врешті тут почали ремонт, бо люди й справді звертались і дуже його чекали. Крім того, цьогоріч в Пасічній є інші об’єкти. Завершується ремонт на Тролейбусній, 2, 4, 6, в планах – Галицька, 118-122, Галицька, 142, Хіміків, 17, 17а. Роботи багато, але ми крок за кроком впорядковуємо двори в мікрорайонах», – підкреслив Руслан Марцінків.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань