Суспільство

Щоб було гарно: ремонт дворів у кожному мікрорайоні

2020-07-29 19:11:48 0

 

В Івано-Франківську за кошти міського бюджету здійснюється комплексний благоустрій двору на вулицях Вовчинецька 194В та Стуса 7, 9, 11. Підрядна організація на замовлення Управління капітального будівництва проводить роботи впродовж трьох років, адже двір є одним з найбільших в місті і тому ремонт був поділений на два етапи.

Про це розповів мер міста Руслан Марцінків в себе на сторінці у Facebook.

З ініціативи депутата округу Віктора Синишина у дворі було встановлено дитячий майданчик. А в перспективі та спільними зусиллями тут планується облаштування спортивної зони і футбольного поля. Адже у дворі в багатоповерхівках проживає багато дітей, які потребують місця для активного відпочинку. Депутат розповідає, що в цьому окрузі проживає активна громада і ремонт було здійснено з урахуванням більшості побажань та зауважень від мешканців.

«Це дійсно дуже великий двір з багатоквартирними будинками. Здійснення ремонту було розбито на два етапи та у дворі робився комплексний благоустрій. Важливо, що проведено мережі з водовідведення, щоб передбачити майбутні можливі підтоплення. А також облаштовано тротуари, парковку та здійснюється асфальтування дорожнього покриття», – розповідає Віктор Синишин.

Директор ТОВ Івано-Франківськавтодор Станіслав Ростовцев розповідає, що на сьогоднішній день розпочато асфальтування міжбудинкових проїздів,  а також вже облаштовано частину двору викладено бруківкою. «Працюємо попри всі складнощі та не зовсім сприятливі погодні умови на благо міста!», – каже Станіслав Ростовцев.

Міський голова Івано-Франківська здійснив перевірку стану ремонтних  робіт.

«Один з найбільших дворів Франківська вже зовсім скоро буде завершений. За сприятливих погодних умов тут вже розпочато асфальтування дороги і в найближчий час двір буде зданий комплексно. Таким чином ми активно продовжуємо ремонтувати двори міста та робити комфортним Івано-Франківськ!», – коментує міський голова Руслан Марцінків.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань