Суспільство

У центрі міста виявили непритомного невідомого чоловіка

2020-06-25 14:03:45 0

 

Франківка Світлана Волкова розповіла про випадок, який стався на вулиці Гординського вранці 25 червня. 

Там вона виявила охайно одягнутого чоловіка без свідомості. Викликала швидку. Виявилося, це було вже не перше повідомлення на цю адресу. Жінка піддала сумнівам дії медиків, котрі приїхали на виклик.

“Хто знає цю людину,- шукайте в лікарні на Матейки. Молодий мужчина лежав на сходах по вул. Гординського,20. Швидка відвезла в лікарню на Матейки. Відповів, що зовуть Саша. Адреси проживання не назвав. Чисто вбрана, доглянута людина, в руках прозорий пакетик з двума пластиковими стаканчиками з розсадою. Шокувала реакція швидкоі,- виявляється це був диугий виклик по цьому випадку і персонал «швидкоі» не помітив лежачого чоловіка. При наполегливості і мопередженні, що телефоную в поліцію швидка приіхала. Не помірявши тиск, не провевши зовнішнього огляду стану,різко привела в сидяче становище. Привели до тями нашатирьом. Поки швидка робила розворот, мужчина на видосі різко зігнувся, ледь не впав, схопився руками за серце. Також шокувала реакція людей. За 15 хвилин поки в моій присутності лежав чоловік на сходах, люди просто проходили мимо. Активними виявилася дівчинка і сімейна пара. На місті цієі людини могли бути ви або ваші близьки. І люди так би і проходили попри вас. Зробіть репости, можливо відгукнуться родичі. Прохання написати в приват, коли ідентифікується людина”, – розповіла жінка у групі Франківські теревені.

Тарас Олексин, фельдшер бригади, котра була на виклику, повідомив “Галці”, що у чоловіка діагностували алкогольне сп’яніння. У кареті швидкої йому поміряли тиск та кардіограму, перевірили рівень цукру – все було в нормі. Про всяк випадок його відвезли у лікарню на Матейки з діагнозом “алкогольне сп’яніння”, хоча у його стані госпіталізація не вимагається, додав медик.  Фахівець просить франківців не робити поспішних висновків у схожих ситуаціях.

 

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?