Суспільство

У Франківську на місці занедбаної котельні буде пожежне депо

2019-01-12 09:37:32 0

 

Пожежне депо для КП “Міська аварійно-рятувальна служба” (МАРС) планують збудувати на на вул.Галицька, 201 на місці занедбаної котельні.

Як розповів “Репортеру” заступник міського голови Микола Вітенко, поки будівництво депо – в далекій перспективі.

У п‘ятницю, 11 січня, комісія на чолі з Вітенком обстежила майновий комплекс котельні на Галицькій, 201.

“Сесія прийняла рішення провести інвестиційний конкурс. З того, що ми сьогодні побачили, там ще треба багато роботи. Готуємо документацію і шукаємо інвестора. Якщо все буде добре, то нове пожежне депо буде наступного року”, – говорить Вітенко.

За словами Миколи Вітенка, донині КП “МАРС” приймало депо управління ДСНС в області на Франка. Але з березня комунальні рятувальники змушені покинути це розсташування. Тож їх скоріш за все тимчасово прийме водоканал.

Нагадаємо, раніше в місті була пожежна команда, але її перейменували на аварійно-рятувальну службу та збільшили функції. Міську аварійно-рятувальну службу у Франківську створили у 2017 році. Керівником КП став Олег Бевський, який раніше працював заступником керівника «Муніципальної варти».

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?