Суспільство

У Галичі проведено контрольну перевірку діяльності служб цивільного захисту району

2018-11-14 18:38:38 0

 

14 листопада комісія ДСНС України працювала у місті Галич, де перевірила стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

З метою перевірки ступеня оперативного реагування та готовності до дій з ліквідації наслідків можливої надзвичайної ситуації, в ДПРЧ-3 міста Галич було проведено перевірку особового складу підрозділу, спеціальної та пожежної техніки.

Одним із етапів перевірки готовності територіальної підсистеми є проведення спеціальних навчань, під час яких аварійно-рятувальні підрозділи, а також служби екстреного виклику та аварійні бригади демонструють свої навички щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

Цього разу за тактичним задумом в школі-ліцеї №1 м. Галич виникла пожежа в кабінеті хімії на другому поверсі. В приміщенні сильне задимлення. За інформацією в коридорі 2-го поверху є 1 потерпілий, ще двоє потерпілих знаходяться на 3-му поверсі.

До місця події, у відповідності до інструкцій взаємодії, одразу направлено рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини №3 м. Галич, ДПРЧ-18 з охорони об’єктів ВП «Бурштинська ТЕС», ДПРП м. Бурштин. На місце події також прибули аварійна газова служба, аварійна бригада РЕМу, поліція та працівники медицини катастроф.

Під час гасіння пожежі, виявлено розлиту речовину схожу на ртуть.

Усім задіяним силам цивільного захисту в межах своєї компетенції довелось вирішувати питання щодо проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків даної події.

За результатами перевірки та проведених навчань комісія підготує спеціальний звіт, який буде розглянуто під час підведення підсумків роботи комісії в області.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?