Суспільство

У Галицькому районі пройшов навчально-практичний семінар для лісничих

2018-01-12 21:26:33 0

 

12 січня 2018 р. Громадською екологічною організацією "Еко-Галич" проведено навчально-практичний семінар для лісничих та їх помічників, інспекторів, майстрів та інженерів Солотвинського ДЛГ в рамках проекту «Збереження біологічного різноманіття в умовах ведення лісового господарства Прикарпаття», на базі Еколого-освітнього комплексу Галицький національний природний парк.

Про це повідомили в Eco-Halych: Wildlife Rehab.

Привітав гостей директор Галицького НПП Гайдук Олег Ярославович, виступивши з промовою про значення Галицького НПП для екологічної освіти населення та працівників лісового господарства, наголосивши на важливості охорони біологічного різноманіття у лісах Прикарпаття.

Учасники семінару отримали цікаву інформацію від експертів-лекторів проекту про представників Червоної книги України, які населяють ліси Карпат, а також про способи їх охорони в умовах ведення лісового господарства.

Учасники семінару вчились визначати рослини з гербарних зразків; птахів і звірів - з експонатів у музеї природи, у Центрі реабілітації диких тварин, інформаційних стендів та визначали сліди на "звіриній стежині".

Отримані знання лісівники зможуть використовувати в своїй подальшій професійній діяльності, та для створення охоронних зон у місцях репродукції представників Червоної книги України.

Проект реалізується за сприяння Фінського Фонду Місцевого Співробітництва Посольства Фінляндії в Україні, спільно з Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства, за сприяння Міністерство екології та природних ресурсів України, Івано-Франківської обласної ради та Державного природознавчого музею НАН України (м. Львів).

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?