Суспільство

У гірських районах Прикарпаття дороги зруйновані на 90%

2019-08-12 17:05:08 0

 

Про це йшлося 12 серпня на апаратній нараді в голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля, повідомляє Depo.Прикарпаття .

На порядку денному обговорили питання "Про виконання плану-графіка робіт з ремонту доріг та мостів місцевого значення". За словами в.о. директора ДП "Дороги Прикарпаття" Андрія Сазонова, загальна протяжність доріг місцевого значення на Прикарпатті – понад 3000 км. Також на території Франківщини є 800 мостів. "Особливість району те, що близько 30% доріг місцевого значення знаходяться в гірському районі. Через недофінансування минулих років там дороги зруйновані на 80-90%. Потреба в капітальному ремонті мостів – теж 90%. У низинних районах ситуація трохи краща – стан зношеності доріг і мостів 50-70%", – каже Сазонов.

 
 

Андрій Сазонов додає, що вартість відновлення мережі доріг місцевого значення – до 21 мільярда гривень. "Крім того зараз основне завдання – поробити паспортизацію та інвентаризацію земель, щоб розробити систему станом управління дорожнього покриття. Вона потрібна, щоб моніторити, в якому стані знаходяться дороги", зазначає Сазонов.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань