Суспільство

У «Голосі» закликають Зеленського підписати закон про визнання «Пласту»

2019-07-15 14:30:28 0

 

Непідписання Президентом Зеленським закону про визнання «Пласту» - антиукраїнське рішення, вигідне тільки п’ятій колоні Кремля.

Це непорозуміння потрібно негайно виправити, адже патріотичне виховання молоді - основа для успішної країни. Так на непідписання Зеленським закону відреагував кандидат у народні депутати по 87 округу від партії «Голос» Святослава Вакарчука Володимир Тищенко.

«Причини такого кроку для мене дивні та м’яко кажучи незрозумілі. Патріотизм та національна ідентичність — це основоположні поняття будь-якої нації. Це речі, без яких неможливо збудувати успішну державу, та державу взагалі!», - обурився політик.

Тищенко відзначив, що патріотичне виховання молоді — це основа основ для розвитку країни, і «Пласт» - це сама та організація, яка взяла на себе цю місію і займалася цим з 1911 року в Україні.

«Те, що «Пласт» й досі не був визнаний - це одна з найбільших помилок законотворців за часів незалежної України, а те, що проголосований Радою закон про визнання «Пласту» не підписав президент… це дуже тривожний сигнал нам усім», - впевнений Тищенко.

Він зауважив, що скаутські організації з патріотичного виховання молоді є у багатьох успішних країнах світу - США, в Німеччині, Франції, Голландії, Швеції, Норвегії та навіть сусідній Польщі.

«Кожен народ, який ідентифікує себе, як єдину націю, НЕ МОЖЕ не займатися патріотичним вихованням молоді! Це суперечить і логіці, і здоровому глузду! Якби держава приділяла цьому питанню належну увагу, ми б зараз не мали проблем з сепаратистськими настроями на сході, а Крим би не здався окупанту без жодного пострілу! Це треба розуміти та усвідомлювати!», - заявив він.

Володимир Тищенко впевнений: підписання закону про визнання «Пласту» - це відверто антиукраїнське рішення і крок назад.

«Не визнання «Пласту» вигідне тільки одному суб’єкту внутрішньої політики України — п’ятій колоні Кремля. Сподіваюсь на негайне реагування президента, щоб виправити це непорозуміння», - додав Тищенко.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань